Co to jest Dream Coaching?

Dream Coaching jest to metoda pracy ze snami służąca poszerzaniu świadomości osoby śniącej dotyczącej przyczyn tego co się dzieje w jej życiu. Opiera się na czterech poziomach interpretacji snów w połączeniu z elementami tradycyjnego coachingu. Uczy jak można być niezależnym od innych ludzi (coachów, trenerów, psychologów, terapeutów).

Głównym celem Dream Coachingu jest promowanie wiedzy o tym, jak każdy może zostać swoim Coachem (nie chodzi o typowy autocoaching gdzie osoba zadająca pytanie jest jednocześnie osobą, która na nie odpowiada). Żeby cokolwiek poznać muszą być co najmniej dwie perspektywy (efekt lustra). Sen stwarza taką możliwość.

Informacja jest dostępna dla każdego bez wyjątku ale to nie zawsze oznacza, że będziemy wiedzieli co z nią zrobić. Znane są przypadki szczęśliwców, którzy wygrali duże sumy w Toto lotka i w krótkim czasie to stracili. Każdy zasób informacji czy materii jest formą energii, która jeśli nie trafi w ręce, np. inwestora to może być zmarnowana, a nie pomnożona. Naturalną i rozsądną rzeczą jest więc korzystanie z umiejętności i doświadczenia specjalistów. Wspólnie razem kreujemy naszą przyszłość.

Dream Coaching umożliwia:

  • Rozwój świadomości poprzez identyfikację programów, przekonań oraz innych zapisów w podświadomości;
  • Namierzanie przyczyn problemów, znajdywanie rozwiązań;
  • Pozbywanie się lęków, obaw;
  • Uzdrawianie relacji z innymi ludźmi;
  • Eksplorowanie innych rzeczywistości (wymiarów);
  • Kontaktowanie się ze swoją duszą, wyższym ja, podświadomością;
  • Rozwijanie postrzegania pozazmysłowego (ćwiczenie zdolności jasnowiedzenia poprzez ustalanie Kreacji na bazie dostrojeń energetycznych zachodzących podczas snu)

 

Prześlij dalej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on Tumblr