Dla kogo jest Dream Coaching?

Dream Coaching został stworzony dla ludzi o określonej osobowości, którzy lubią rozwiązywać zagadki i odkrywać tajemnice nie tylko o świecie ale przede wszystkim o sobie. Dream Coaching to maszyna, wehikuł czasu pozwalający odkrywać przyszłość (Sen Manifestacyjny) ale i przeszłość (Sen Autoretrospekcyjny), które razem jak w cudownym tańcu kreują to co jest teraz.

Ta codzienna praktyka jest dla tych, którzy chcą zaczynać dzień w sposób inny niż dotychczas. Zauważając siebie, swoje potrzeby, swoje leki ale też radości i najgłębsze pragnienia. Poznawać siebie z innej perspektywy niż dotychczas.

Dream Coaching jest dla ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, wyraźnie poprawić jego komfort. Również dla tych, którzy są zainteresowani rozwijaniem postrzegania pozazmysłowego czy kontaktowaniem się ze swoją Duszą.

Jestem wielowymiarową istotą, czymś więcej niż tylko umysłem i ciałem. Po raz pierwszy dowiaduje się czym jest “to niewidoczne”, duch, dusza nie z książek czy od innych ludzi ale od niej samej.

 

 

Prześlij dalej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on Tumblr