21. Sen Fabularny

przekazuje ciąg następujących po sobie zdarzeń, które razem tworzą pewną historię. Oglądamy „film”, który z różnych względów wybrała nasza podświadomość. Taki sen podobnie jak bajka czy baśń zawiera w sobie pewien morał, ponadczasową mądrość ważną dla nas.

Sen Fabularny nie będzie zawierał praktycznie nic z rzeczywistości w jakiej żyje człowiek. To będzie inna historia, inni ludzie, często inne czasy, nic co ma bezpośredni związek z obecnym życiem. Sny fabularne można określić jako filmowe wycinki z innych wcieleń, a konkretnie mówiąc tych, które razem tworzą wypadkową głównego tematu do przerobienia w obecnym życiu. Zawsze będą oscylowały wokół tego samego aspektu życia, czyli np. pieniądze, władza, partnerstwo, rodzicielstwo, współzawodnictwo, zdrowie itd. Każdy taki sen jest odsłonięciem rąbka tajemnicy w kwestiach, które wydają się dla nas najtrudniejsze. Wiele wyjaśniają i jak puzzle tworzą coraz bardziej wyraźny obraz tego co jest “przyczyną” naszych losów.

Obok Interpersonalnego i Autoretrospekcyjnego. Jeden z najłatwiejszych do rozpoznania rodzai snów.

przykład snu fabularnego

Prześlij dalej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on Tumblr