7. Sen Manifestacyjny

jest obrazem sytuacji w jakiej znajduje się osoba śniąca w relacji ze światem i tym co będzie manifestacją, prognozą na kolejny okres w jej życiu, który się właśnie zaczyna. Sny takie często pojawiają się na początku nowego etapu życia, cyklu takiego jak początek roku, urodziny, zajście w ciąże i pokazują jaki on będzie. Także w momentach, o których osoba śniąca nie ma pojęcia, że są przełomowe (dopiero z perspektywy czasu można to stwierdzić).

Prezentuje bieg zdarzeń lub realizację faktów z życia obdarzonych najwyższym prawdopodobieństwem. Przestawia aktualny, szeroko ujęty stan człowieka, który jest punktem wyjściowym dla tego co będzie. Jeśli punkt wyjściowy (perspektywa) się zmieni „przepowiednia” w mniejszym bądź większym stopniu też ulegnie zmianie.

Rodzaj snu, w którym emocje mogą występować na najniższym poziomie lub w ogóle (fakty, zdarzenia już zintegrowane z człowiekiem nie wywołują intensywnych odczuć, są jednym z człowiekiem, jego wibracją, dlatego są mało wyczuwalne, odbierane jako zwykły fakt).

 

Prześlij dalej
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on Tumblr